Единствено аромата ме дразни, но вече и с него свиквам.
страхотен шампоан , косата става жива ,лъскава и по-дълго чиста
Здравейте!Имах мостра подарена на синът ми отЕкспо Център!Използвах я и реших да продължа.Смятам чее изгодно, заради това че се нанася на влажно лице.Което е добре за мами с две деца🙂
След използване на серума косата има обем, но дюзата трябва да е по- фина!
Допреди да открия Tomas Arsov, използвах различни много скъпи шампоани, редувах с натурални, но досега не бях попадала на такъв, който е толкова богат, икономичен и ефективен. Косата ми е трудна за поддръжка, защото е дълга, гъста и чуплива, а в комбинация с целогодишния влажен въздух около морето, оформянето ѝ е почти мисия невъзможна.
Този шампоан е с плътна консистенция, необходимо ви е съвсем малко количество, за да се разпени с богата пяна, измива в дълбочина, ухае божествено и в комбинация с балсама, косата ми е супер податлива на термична обработка, и става лъскава и мека. А ефектът от изправянето продължава с дни.
Ще поръчам най-голямата опаковка!
Попаднах на бранда съвсем случайно, поръчах няколко малки опаковки и се върнах за още - този път големи. Балсамът е първият от много години насам, който има такъв феноменален ефект върху косата ми. На почти 52 години съм, имам дълга, гъста и чуплива коса. Живея на място с голяма влажност, и въпреки усилията ми да сложа гривата си в ред, никога не успявам - нито с Dyson, нито с преса, нито с други, много по-скъпи стилизанти. Този балсам изглади косата ми, придаде ѝ неповторим блясък, а формата ѝ се запази с дни, като удължи времето между измиванията, без да се омазнява на втория или третия ден, както обичайно! (снимките са от втория ден) Мога смело да кажа, че изглежда по-добре от косите на дъщерите ми, които са на 26 и 14, а те също полагат много грижи за своите. Само мога да се надявам, че формулата му никога няма да бъде променяна, защото възнамерявам да поръчвам още, и още! Благодаря!
След първата употреба косата ми се заплете, побеля като паяжина и стана невъзможна за сресване! Абсолютно нищо общо с описанието на ефекта на продукта! За мен не работи!
Здравейте,
благодарим Ви за обратната връзка. Много съжаляваме, че не сте доволни от продукта. Ако желаете, не се колебайте да се свържете с нас на e-mail: shop@tomasarsov.cz – с удоволствие ще Ви консултираме относно правилната употреба.
С пожелание за хубав ден,
Markéta от онлайн магазина Tomas Arsov.
Почти няма аромат. Не ми харесва
Здравейте, благодарим Ви за обратната връзка. Много съжаляваме, че ароматът не Ви допада. Разбираме, че възприемането на ароматите е много индивидуално и всеки от нас има различни предпочитания. За съжаление не можем да уцелим вкуса на всеки.
С пожелание за хубав ден, Markéta от екипа на Tomas Arsov
Много добър продукт, защитава косата и спомага за стилизирането ѝ.



